Jsi zde nově? Zaregistrovat se Máš účet?

Ale ahoj:)

Takže něco o mně.
Žiji na severu čech, Ústecko. Svou orientaci (homosexuální) jsem objevila již před pár lety, ale přestala jsem to tajit až v době, kdy jsem opustila gympl. (Znáte to - lidi přeci jen trošku mladší a bez kapky rozumu, navíc jsem si s nimi nikdy nijak zvlášť nesedla - s valnou většinou.) Ale s příchodem na střední se to změnilo. V té době jsem začala o sobě mluvit naprosto upřímně, a to nejen v okruhu přátel.
Mezi mé kladné vlastnosti, (ač to mnoho lidí může popřít a zahrnout to mezi ty negativní), je pomáhání svým blízkým, zejména pak přátelům, kteří to obzvláště potřebují. Pak jsem tu jen pro ně a skoro bych se rozkrájela jen pro jejich úsměv.:) dále pak schopnost naslouchat. Krajně to souvisí s mou předchozí vlastností.:)
A negativní vlastnosti? Dobře, budu upřímná. Nemám ráda, když někdo řeší můj život a sám těžko zvládá svůj. Nemám ráda, když to dělá za mými zády, řeší mě s ostatními aniž by o mně cokoliv věděl, není schopen říct mi pravdu do očí a pak jsem prezentována jako někdo úplně jiný..:) A také nemám ráda když má přítelkyně řeší neustále něco se svýma bývalýma:D
Takže, abych to shrnula - nejsem transexuál, ale ráda bych poznala a našla tu nějaké nové přátele. Tak snad se mi to touto cestou povede :)

Poslední návštěva: Viditelné pouze členům!

Zaregistruj se 100% ZDARMA a buď v kontaktu

Připoj se zdarma nyní